Tmaringotka

Tak jako je život cestou a cesta životem … je místem pro pobývání ve Tmě maringotka, které říkáme TMARINGOTKA. Prostor uvnitř je izolovaný, dokonale zatemnělý, energeticky čistý. Je zde malá předsíňka s policí a pobývací část obložená dřevem (přírodní dřevěné lůžko s matrací, velký sedací vak, meditační polštářek), paravánem oddělená koupelna. Větrání je zajištěno vzduchotechnikou s rekuperací. Vytápění sálavým topným panelem.

…ZVOLILI JSTE TMARINGOTKU PRO POBÝVÁNÍ VE TMĚ ? …Můžete si domluvit a zarezervovat termín

Bude-li termín volný (nebo se domluvíme na jiném vhodném) pošleme Vám přihlášku. Rezervace je platná po uhrazení zálohy ve výši alespoň 50 % z celkového příspěvku. Zbylá část je splatná v den nástupu do Tmy.

Dopravit se k nám můžete vlastním autem – parkování přímo u nás … nebo autobusm či vlakem. Rádi pro Vás zajedeme do některého z okolních měst – Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Loket u Čechtic …

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Místnost Tmaringotka se nachází v centru Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou.

Možnosti stravy místnosti Tmaringotka:

Vybavení místnosti Tmaringotka:

Cena:

1 300 Kč
záloha 50%, zbytek při nástupu

Další fotografie pro místnost Tmaringotka:

Volné termíny místnosti Tmaringotka:

Žádné volné termíny.

Nezávazná poptávka pobytu ve tmě v místnosti Tmaringotka centra Na dobrém konci Ledeč nad Sázavou

Jméno a příjmení:

Email:

Telefon:

Termín

Místo pro vzkaz:

Rozumím tomu, že stránka www.pobytvetme.eu je pouze prostředníkem a jen přepošle tato data vybranému provozovateli. Rezervaci provádí vybraný provozovatel centra pro pobyt ve tmě.

Cena:

1 300 Kč
záloha 50%, zbytek při nástupu