Afrodita

Svatyně Afrodita ( maringotkám vzhledem k práci na sobě, leckdy i duchovní, říkáme svatyně ) byla zevnitř komplet zrekonstruována. Od podlah, stěn, izolace, odhlučnění. Prostor byl zaizolován stříkanou PUR pěnou, která je hřejivá, nezávadná, bez zápachu a simuluje vzhled jeskyně ( stejný materiál se dává i do matrací na spaní ).

Uvnitř najdete obytný prostor,  složený ze dvou místností: obytné, s postelí a křeslem/bagem na sezení a rozjímání a s dostatkem prostoru na cvičení a protažení. Také je tam sprchový kout s teplou vodou, umyvadlo a olejový přímotop s vysokým výkonem. I v mínus 15 stupních místnost vytopí na 25 stupňů. Čerstvý vzduch vhání rekuperace umístěná na zdi a zapínající se po intervalu 2h, vždy na 30 minut.

Ve druhé místnosti najdete pilinový záchod. Je tam i 30l bojler k ohřevu vody. Teče vřelá a vydrží na 10 minut sprchování.  Vše bez svítících kontrolek, aby byla zachována absolutní tma.

Byli jste zde? Prosím ohodnoťte

Místnost Afrodita se nachází v centru Tma léčí Hodonín.

Možnosti stravy místnosti Afrodita:

Vybavení místnosti Afrodita:

Cena:

1 000 Kč
bez stravy -150 Kč, záloha 50%, zbytek 14 dní předem

Další fotografie pro místnost Afrodita:

Volné termíny místnosti Afrodita:

Žádné volné termíny.

Nezávazná poptávka pobytu ve tmě v místnosti Afrodita centra Tma léčí Hodonín

Jméno a příjmení:

Email:

Telefon:

Termín

Místo pro vzkaz:

Rozumím tomu, že stránka www.pobytvetme.eu je pouze prostředníkem a jen přepošle tato data vybranému provozovateli. Rezervaci provádí vybraný provozovatel centra pro pobyt ve tmě.

Cena:

1 000 Kč
bez stravy -150 Kč, záloha 50%, zbytek 14 dní předem